רצף תל-אביב

רצף תל-אביב

Art of Living. Since 1929

רצף הינה החברה הוותיקה ביותר בארץ בתחום הריצוף מאז היווסדה בשנת 1929. מנכ"ל החברה והבעלים, אורי קרמר, ממשיך דרכו של אביו אברהם קרמר ז"ל, מצעיד את החברה משנת 1974 יחד עם צוות מיומן ומקצועי ובליווי טובי האדריכלים בארץ, במטרה להוביל את ענף עיצוב הבית ולתת מענה לצרכי השוק תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של מקצוענות ואיכות. רצף חרטה על דגלה כערך עליון את האמינות והמצוינות בשירות עבור לקוחותיה. סוד ההצלחה שלנו טמון ביחס האישי, במיומנות ובאמינות שלנו.

אמנות העיצוב היא דרך החיים שלנו ומכתיבה סטנדרט גבוה ושילוב בין סגנונות עיצוביים בהתאם לטרנדים העולמיים. בין המוצרים המיובאים ומשווקים על ידי חברת רצף :מוצרי גרניט פורצלן , קרמיקה לריצוף וחיפוי קירות, שיש אבן, פרקטים, כלים סניטריים, ברזים וריהוט חדרי אמבט.

חברת רצף מייבאת את מוצריה בעיקר מהיצרנים המובילים באיטליה, ספרד, טורקיה, סין, גרמניה והולנד ומשווקת אותם ישירות לצרכן וכן ל-60 חנויות נבחרות ברחבי הארץ, תוך הקפדה על איכות גבוהה ביותר של המוצרים המשווקים על ידה. לא בכדי החברה מייצגת את המותגים המובילים ביותר בעולם העיצוב וביניהם:
aparici , casal grande p. ,ceradomus, delcona, emil ceramica, fincibec, flaviker-pisa, fondovalle, gattoni, graniti fiandre, marca coronamirage, nobili, peronda, refin, serenissima, sphinx

באזור הצפון חברת רצף הינה המובילה בתחומה בעולם הבנייה הרוויה ויודעת להציע מגוון רחב של פתרונות ומוצרים אטרקטיביים, תוך כדי שמירה על סטנדרט  מוצרים גבוה ושרות ללא תחרות. בין לקוחותינו נמצאים הקבלנים והיזמים המובילים בארץ, עם פתיחתו של אולם התצוגה החדש בתל אביב אנו נקבע סטנדרטים חדשים גם באזור המרכז.
אנו בחברת רצף גאים להשתתף במגוון פרויקטים חדשניים, בתי חולים, בתי ספר, מבני ציבור ובתי מלון כגון: מלון "ורסאנו", מלון "רויאל ביץ'" ת"א, מלון "המקום" בגליל ועוד אתרים בכל רחבי הארץ.

שעות פתיחה

רח' התערוכה 3 | מבנה 5 | נמל ת"א
טל 079-5556200
פקס 079-5556020
ימי א-ה 9:00 - 19:00
ימי ו׳ וערבי חג 9:00 - 13:00
(חניה חינם ללקוחות)
ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים