כלים סניטריים

לפרטים נוספים, הטבות ומבצעים


 אני רוצה לקבל דיוור פרסומי למייל

כלים סניטריים

עולם חדר הרחצה מציע שפע ומגוון של מוצרים, אשר ניתן להתאימם לצורך המשפחתי והאישי, בהתאמה לגודל החלל והאווירה. בחלק זה של חלל הבית, נדרש תכנון נכון של חדר האמבטיה, התאמה מקצועית של הכלים סניטריים, המקלחונים והאמבטיה, תוך שילוב אביזרים כגון ארונות אמבטיה מעוצבים להשגת אווירה מפנקת, נוחה ויעילה. 

אסלות ואמבטיותשילוב אסלה ואמבטיה בחדר הרחצה לרוב, מותנה בגודל החלל הנתון ובמיקומם במשטח שהוקצה לכך. מגוון האסלות והאמבטיות המוצע באולמות התצוגה נישען על הקולקציות העכשוויות של מיטב היצרנים, מרהיב ביופיו והוא כולל אמבטיות עגולות, ארוכות, גבוהות, בגדלים ובקוטר משתנה. האמבטיה צריכה להשתלב וליצור דיאלוג בהתאמה עם שאר הכלים הסניטריים שנבחרו.

מקלחוניםבשנים האחרונות מקלחונים הפכו לפריט חובה בכל חדר אמבטיה, ובמקרים רבים אנשים מעדיפים אותם על פני אמבטיה, בשל התחושה המיוחדת שמעניקה רחצה בחלל המוגן של המקלחון, בשל החסכון במקום וכן בזכות החסכון העצום בצריכת המים במקלחת לעומת צריכת המים באמבטיה.

בנוסף, מקלחון הוא פתרון התואם את אופי החיים המודרני, המאופיין בשגרה יום יומית עמוסה, המחייבת אותנו להיות יעילים בכל רגע נתון, מבלי להתפשר על איכות החיים והפינוק שמעניקה מקלחת זריזה ויעילה.

באולמות התצוגה של רצף מגוון גדול מאוד של מקלחונים ובכלל זה מקלחונים עם אפשרות לישיבה, מקלחונים לעמידה, מקלחונים זוגיים, מקלחונים ליחיד ועוד. כמו כן, אופן הפתיחה משתנה ממקלחון למקלחון. לרשותכם מקלחונים המצויידים בדלתות הזזה, מקלחונים פינתיים, עגולים, משולשים וכן מקלחונים מפנקים עם מתקני עיסוי ותאורה.

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
לקביעת פגישת ייעוץ חינם
close slider