פרקטים

לפרטים נוספים, הטבות ומבצעים


 אני רוצה לקבל דיוור פרסומי למייל

פרקטים

 

גדולתו של פרקט לבית היא שהעץ מסוגל להעניק בקלות אווירה חמה וביתית, במגוון עיצובים. חומר הגלם הינו ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר אשר מבטיח עמידות רבת שנים. השימושיות של פרקט לחדרי השינה והחללים הנוספים בבית גבוהה ביותר. הפרקטים מוצעים במבחר עשיר של סגנונות לבחירתכם.

פרקטים לבית

ריצוף פרקט לבית מהווה חלופה אטרקטיבית שהשימוש בה הולך וגובר בשנים האחרונות. למעשה, הפרקט הינו מוצר שהיה נהוג להשתמש בו לחיפוי הרצפה לפנות מאות שנים, להשגת מראה ביתי חמים. מדובר בריצוף עשוי עץ או דמוי עץ והשימוש בו מתאים הן לבית והן למבנים ציבוריים. הייחודיות בפרקט מתבטאת במראה הטבעי שהוא מקנה לחלל המרוצף השומר על מראהו החדש לאורך זמן, וכן בהיותו מוצר שהתקנתו פשוטה יחסית לריצוף באבן, בשיש או בקרמיקה.

קיימים סוגים שונים של פרקטים לחדרים ולרוב ההבחנה היא בין פרקט טבעי לבין פרקט סינטטי, המכונה גם פרקט למינציה. בכל אחת מהקבוצות מגוון סוגי פרקט, בעלי תכונות שונות, צבעים וצורות אשר נותנים מענה פונקציונאלי בהתאם למשטח, לאזור המיועד לריצוף ולמראה אותו אנו רוצים להשיג.

פרקט עץ  בקטגוריה זו נמצא פרקט העשוי מקורות עץ אציל, בד"כ ינוע עוביו בין  10-28 מ"מ, בעל מראה טבעי ויוקרתי. הוא מקנה בידוד טוב מפני חום וקור וניתן לחידוש על ידי שיוף ומריחת לכה. היות שמדובר בחומר טבעי, הוא מושפע מגורמי לחות ויובש.

פרקט רב שכבתי ותלת שכבתי פרקט רב שכבתי, כשמו כן הוא,  עשוי ממספר שכבות של קורות עץ המודבקות אחת לשנייה, בטכנולוגיה שמקנה לו יציבות מירבית.  הפרקט התלת שכבתי בנוי משלוש שכבות של עץ המודבקות אחת לשנייה ע"י פעולת לחץ בכיוונים מנוגדים, בטכנולוגיה מתקדמת המונעת יצירת עיוותים במוצר ומקנה לו עמידות לאורך זמן. הפרקט התלת שכבתי הינו הנפוץ ביותר מבין הפרקטים הרב שכבתיים והוא מצוי במגוון רחב של סגנונות, צורות ווגוונים.

פרקט למינציהזהו פרקט העשוי מחומר סינטטי דמוי עץ המצופה בלכה, המאופיין בעמידות לאורך זמן. הפרקט הסינטטי מייוצר בתהליך ריבוד של מספר שכבות, כאשר השכבה העליונה עשויה מהדפס דמוי עץ. היתרון הבולט של פרקט הלימינציה הינו עמידותו בפני שחיקה, שריטות וספיגת נוזלים. יתרונותיו הופכים אותו למוצר אטרקטיבי הן לבית והן למוסדות ציבוריים.

באולמות התצוגה של חברת רצף תקבלו ליווי מקצועי שיסייע לכם בבחירת המוצר בהתאם לשימוש המיועד, ותוכלו להתרשם מתצוגה מגוונת של מוצרי פרקט ובכלל זה מוצרי החברות:

Chapel Parket

Karelia Hard Wood Floors

Haro Quality Flooring

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
לקביעת פגישת ייעוץ חינם
close slider