ריצוף וחיפוי

לפרטים נוספים, הטבות ומבצעים


 אני רוצה לקבל דיוור פרסומי למייל

ריצוף וחיפוי

אריחי הריצוף והחיפוי הכוללים פתרונות חדשניים, מגוונים ומרהיבים ביופיים, מיובאים על ידי חברת רצף מהחברות המובילות בעולם ובכלל זה מאיטליה, ספרד, פורטוגל, טורקיה, סין ועוד.  רצף מקפידה על חידוש הקולקציות המוצגות ללקוח בתדירות גבוהה, תוך שימת דגש על יבוא מוצרים יוקרתיים, איכותיים, המיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

יש לנו מבחר פתרונות ריצוף וחיפוי במגוון איכויות, גדלים, עיבודים, צבעים וטקסטורות. ניתן למצוא מבחר אריחים מיוחדים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמתבעלי עמידות גבוהה והם מיועדים לריצוף ולחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים. תוכלו לעשות שימוש באריחים למטרות עיצוביות שונות בהתאם לצרכי הלקוח, ומכאן שבחירת סוג האריחים מושפעת מהאווירה וסגנון העיצוב הייחודי בכל בית, פרויקט או מבנה וכמובן נישענת  על מסגרת התקציב שעליה מבסס הלקוח את קנייתו.

מתלבטים בקשר לבחירת הריצוף והחיפוי? לא סתם קוראים לנו "רצף"

אצלנו ב"רצף" תמצאו את אנשי המקצוע בעלי הידע הרב ביותר בהתאמת ריצוף והחיפוי לצרכיכם השונים, ספרו לנו מה הפנטזיה שלכם ואנחנו נעזור לכם לממש אותה. אולמות התצוגה שלנו יאפשרו לכם לראות כיצד נראה הריצוף והחיפוי, שאתם מתעניינים בו על גבי משטחים גדולים, ובמקביל נספק לכם את כל המידע אודות תחזוקת הריצוף והחיפוי והתאמתו לתנאי הבית שלכם ולאזוריו השונים: למטבח, לאמבטיה ולמרצפות בבית ומחוץ לבית. כל שנשאר לכם לעשות הוא ללכת על זה.

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
לקביעת פגישת ייעוץ חינם
close slider