אודות

חברת 'רצף' , שנוסדה בשנת 1929, הנה החברה הוותיקה ביותר בארץ בתחום הריצוף ועיצוב הבית אשר מקפידה על סטנדרטים גבוהים של מקצוענות, איכות, אמינות ומצוינות.

'רצף' משלבת בין סגנונות עיצוב ומביאה את מיטב החידושים בהתאם למגמות ולטרנדים העולמיים. באולם התצוגה בקריית אתא וכן ב'רצף 'Outlet בכפר מסריק, ניתן למצוא מגוון עצום של קולקציות ומוצרים מהחברות ומהמותגים המובילים בעולם, כל זאת תוך הקפדה על האיכות הגבוהה ביותר הקיימת בענף. 'רצף' גאה להשתתף בפרויקטים חדשניים, בנייני יוקרה, בתי מלון, מבני ציבור ועוד. בין המוצרים המיובאים ומשווקים על ידי חברת 'רצף' – מוצרי גרניט פורצלן, שיש, אבן טבעית,  פרקטים,  כלים סניטריים, ברזים , ריהוט חדרי אמבט ועוד.

מפעל 'רצף',  שנוסד בשנת 1929, היה הראשון  לייצר מרצפות Terrazzo והיה המוביל בתחומו. אורי קרמר המשיך דרכו של אביו, אברהם קרמר, והצעיד קדימה את חברת 'רצף' משנת 1975 ואילך, כמותג מוביל, יחד עם צוות מיומן ומקצועי ובליווי טובי האדריכלים בארץ.

בשנת 1999, לאור שינויים במגמות השוק, אורי החליט לסגור את מפעל הייצור ולהוביל את החברה לאפיקי פעילות חדשים. בשנים אלו בנה קשרי מסחר ענפים עם ספקים מאיטליה, ספרד, תורכיה, גרמניה, שוויץ, פורטוגל, סין ועוד.  כמו כן, הורחבה הפעילות המסחרית והפעילות הכלל ארצית בתחום הסוחרים. אולם התצוגה הראשון שהוקם בקרית אתא, המשתרע כיום  על פני 2000 מ"ר,  הינו אולם תצוגה מפואר וחדשני ובו מוצגים מיטב המוצרים, העיצובים והמותגים מכל העולם בתחומי ענף הבנייה ועיצוב הבית.

לאור הרחבת פעילות החברה, הוקם בשנת  2015 המרכז הלוגיסטי הגדול והמתקדם מסוגו באזור התעשייה כפר מסריק שבצפון הארץ, בו מצויים מחסני החברה, המערך הלוגיסטי התומך וכן כל משרדי החברה.

המחסנים ממודפים ומופעלים באמצעות ציוד שינוע מתקדם תוצרת גרמניה, כיאה לחברה הדוגלת בסביבה ירוקה. המרכז הלוגיסטי החדיש מבטיח למבקרים נוחות מירבית, אספקה מהירה של המוצרים שנרכשו ומעל לכל, שירות מקצועי ואדיב מצוות מיומן.

בשנת 2017 נפתח לצד המרכז הלוגיסטי בכפר מסריק; 'רצף Outlet', בו נמכרים מיטב מוצרי עיצוב הבית מסוג א' במחירי אאוטלט.

כחלק מחזון החברה – להיות חברה המובילה את בשורת העיצוב והחדשנות בישראל –

בשנת 2017 הניח אורי קרמר, יחד עם יזמים נוספים, את אבן הפינה ל – REDESIGN – מתחם עיצוב הבית הגדול והמפואר בישראל.

במחצית הראשונה של שנת 2019 יפתח במתחם זה אולם התצוגה החדש של 'רצף', אשר יהיה מוביל מסוגו בענף בישראל ויהווה מוקד משיכה ללקוחות מכל הארץ.

ריצוף וחיפוי
שיש וחיפוי חיצוני
פרקטים
ברזים
כלים סניטריים
אביזרים ומוצרים נלווים
לקביעת פגישת ייעוץ חינם
close slider